Kar Dünyası

images (2)

Doğal kar yapmayı nasıl başarıyoruz ?

5

Doğal kar üretimi için, ortam sıcaklığın 0 C derecenin altında özel bir ısıda olması gerekiyor. Bunun nedeni çok basit; çünkü kar üreten makineler, çok yüksek basınçla, çok küçük su tanecikleri püskürtüyor ve su tanecikleri aynı doğada olduğu gibi donarak yere kar taneleri olarak düşüyor. Ortam 0 C dereceden daha sıcak veya aşırı soğuk olmadığı sürecede taze ve doğal kar yumuşaklığını korumaya devam ediyor.

4
11
 

Kar keyfi için;

Kar Dünyası’nın havalandırma ve soğutma sistemleri Dünya’nın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sistemlerin sağladığı en büyük avantaj;

oksijen oranı yüksek ve hijyenik bir havalandırma sağlamasıdır.

20

Kar Dünyası’nda ücretsiz verilen koruyucu kıyafetler ile kar botlarını giydiğiniz sürece, öncede yakalandığınız bir rahatsızlığınızda yoksa,

Kar Dünyası’nda hastalanmazsınız.

2

Noel Baba Antalyalı !

Noel Baba’nın (Aziz Nikola) Likya’nın liman kenti Patara’da 4. yüzyılda doğduğu kabul edilir.

Gençliğinde Filistin ve Mısır’ı dolaşmış olan Noel Baba, Likya’ya (Antalya’ya) döndükten sonra Myra piskoposu olmuştur. Öldükden sonra Myra’daki kilisesinin mezarlığına gömülmüştür. 6. yy’a gelindiğinde türbesinin ünü bayağı yayılmış, ardından 1087 yılında İtalyan denizciler tarafından kemikleri İtalya’nın Bari kentine götürülmştür.

Kar Dünyası’nda da zaman zaman görünen Noel Baba, çocuklara süpriz hediyeler dağıtmaya devam ediyor.
8

10

Aile boyu eğlence Kar Dünyası’nda !

Çocuklar igloların arasında saklambaç oynayıp kaydırakdan kayarlarken veya doğal kardan kar topları ile eğlenirken, sizde dağ evinde taze salep ve sucuk ekmek ile doğal soğuk havanın tadını çıkarabilirsiniz.

7

19

Antalya’ da karlar altında özel bir gece

Kar Dünyası’nın içerisinde bulunan özel suitde geceleyebilir ve sonra Antalya’da, Konyaaltı Plajına sadece 5 dakikalık mesafede, karlar altında bir dağ evinde uyanabilirsiniz.

6

18

Buz gibi havada sıcacık lezzetler

Kar Dünyası’nda bulunan Snow Cafe de dağ usulü ızgara sucuk ekmeğinin, özel yapım doğal salebin tadına bakmayı unutmayın.

12

Özel Partiler

Kar Dünyası’nda doüum günleri, motivasyon toplantıları ve kar temalı özel partiler organize edebilirsiniz.

14

21

15

9

17
13

 

 

PazzCard Başvuru